MSA Global Lojistik & Gümrük Hizmetleri

Hizmetlerimiz

shutterstock_266980889-1000x540.jpg

Maritime Transport

Deniz Yolu Taşımacılığı

Türkiye’nin Gemlik, İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon limanları ile birlikte, dünyanın tüm limanlarından, deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığı alanında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunuyoruz.

shutterstock_135659987-1080x540.jpg

Airways Transport

Hava Yolu Taşımacılığı

Dünya çapında hızlı taşıma ve komple uçak kiralama dahil esnek çözümler üretiyor, özellikle müşterilerimizin beklentisine uygun maliyetlerle “just in time” hizmetini sunuyor ve proje taşımacılığı konusundaki uzmanlığımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Geniş acente ağımız sayesinde dünyanın her noktasından her noktasına havalimanı veya kapı teslimi havayolutaşımacılığı hizmetleri veriyoruz.

Untitled-1-1080x540.jpg

Truck Transport

Karayolu Taşımacılığı

Sahip olduğumuz araçların yanı sıra, sözleşmeli tedarikçi altyapımız ile yurt içi taşıma ve dağıtım hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tüm taşıma modellerini sağlıyor; güçlü bilgi sistemleri altyapımız sayesinde etkin çözümler üretiyoruz.

Rail-transport-1080x540.jpg

Rail Transport

Demiryolu Taşımacılığı

MSA  Global Lojistik olarak, intermodal taşımacılık ve konvansiyonel vagon taşımacılığında sahip olduğumuz tecrübe sayesinde; Avrupa, İskandinav, UK, Orta Asya Ülkeleri ve Orta Doğu ülkelerine verdiğimiz servis ve çevreci taşımacılık çözümlerimiz ile müşterilerimize karayoluna kıyasla önemli maliyet ve tonaj avantajları sağlıyoruz.

Hangi konteyneri seçeceğinizi bilmiyor musunuz?

KONTEYNER ÇEŞİTLERİMİZİ VE İŞLEM ÜCRETLERİMİZİ GÖRÜNTÜLEYİN

Detaylı İnceleyin

Diğer Hizmetlerimiz


Güvenlik

Bilgileriniz ve Envanterleriniz güvenli bir şekilde depolanır, tüm haklarınızı saklı tutar.

Süreçler

Aldığınız hizmet ile ilgili tüm detaylardan anlık olarak bilgilendirilirsiniz.

Depolama Hizmetleri

Bu alanda müşteri depolama ihtiyaçlarının analizinden sonra en verimli biçimde operasyon organizasyonu yapılmaktadır. Müşterinin kendi deposunda veya kendi depomuzda depolama yönetimi ya da projeye özel depo oluşturma alternatifleriyle müşteriye çeşitli olanaklar sunulmaktadır.truck-vignette-gray.png

E-Posta

Almış olduğunuz hizmetle ilgili tüm aşamalar için Hizmet Uzmanlarımız tarafından her an detaylı bir şekilde bilgilendirilirsiniz.

Uluslararası

Mauris purus sapien, egestas sit amet laoreet a, finibus ut erat. Morbi vel mollis lorem, sed aliquet metus.

Logistics

Almak istediğiniz hizmeti Uluslararası seviye de tüm detayıyla kapsıyor. Uluslararası taşımacılık anlamında tüm detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.


Yük Takibi

Lojistik ve Gümrük işlemleri aşamalarında tüm süreçleri aktif sistemimizle sürekli ve kesintisiz takip edebilirsiniz.


MSA Global Lojistik

TANITIM FİLMİ


MSA Global Lojistik & Gümrük Müşavirliği olarak etkili ve geniş acente ağına sahip uluslararası forwarding alanında hizmet veren bir firmayız. Hedefimiz; her koşulda mükemmel hizmetler sunmak ve “vazgeçilmez” olmaktır.

Havayolu , denizyolu konteyner taşımacılığı ve karayolu taşımacılığında uzman kadromuz ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vererek yükünüzü hafifletmeyi amaç edindik. Yurtiçi konteyner taşımacılığında özmal araç filomuz ile yükünüzü güvenli bir şekilde taşıyoruz. Lojistik ile ilgili her türlü talebinizde bizlerden de teklif almayı unutmayınız.

Teklifler ve Güncellemeler

MSA Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliğinden, Uluslararası tüm lojistik hizmetleriniz için farklı seçenekler ile hizmetler alabilirsiniz.
– Taşımacılık Hizmetleri
– Gümrük Hizmetleri
– Depolama Hizmetleri


Yükleme ve İndirme

Yükleme ve İndirme işlemleriniz profesyonel Liman ve MSA Global yetkilileri tarafından Güvenli ve Profesyonel bir şekilde özenle uygulanması sağlanır.


Yardıma mı ihtiyacınız var?

MSA Global’den almış olduğunuz her hizmet ile alakalı çeşitli şekillerde bilgilendirme alabilirsiniz.
– Telefon
– Eposta
– Yük Takip Sistemleri
– Canlı Destek Sistemi


Saha İçi Hizmetler

Antrepo, Liman sahası ve Kendi yükleme sahanızdaki tüm operasyonları profesyonel şekilde ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.Teklif mi almak istiyorsunuz?

Hemen İletişim Kurun